Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary EditionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde stillalive studios tarafından geliştirilen “Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Gabriel knight sins of the fathers 20th anniversary edition oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Gabriel knight sins of the fathers 20th anniversary edition oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyundaki amacımız gizemli dolu cinayetleri hızlı bir şekilde sonuçlandırmak. Orleans’ta geçen vahşi ritüel cinayetler serisini sonlandırmanız lazım.

Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition

Gabriel knight sins of the fathers 20th anniversary edition oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan ve karakter tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 4 GB RAM, ATI or NVidia with 1 GB RAM ekran kartı ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine gabriel knight sins of the fathers 20th anniversary edition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Gabriel Knight: Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition Oyun indir