GIGANTIC ARMYOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BluBee Games tarafından geliştirilen “GIGANTIC ARMY” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Gigantic army oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Askeri zekanızı ortaya koymanız gerekiyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gigantic army oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Ramulon gezegeni dünyaya saldırır ve dünyayı koruma işlemi de sizlere kalıyor. İyi bir strateji ile düşmanlarınızı geri püskürtün.

GIGANTIC ARMY

Gigantic army oyununun görsel efektleri mükemmel değil. Fakat konusu iyi olduğu için oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM ve 512 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine gigantic army oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: GIGANTIC ARMY Oyun indir