Glacier 3 The MeltdownOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Funbox Media Ltd tarafından geliştirilen Glacier 3 The Meltdown oyununu demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Glacier 3 the meltdown oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Glacier 3 the meltdown oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Yarış pistleri sizleri bekliyor. Kendinize bir araba seçerek aksiyonun tadına varın.

glacier 3 the meltdown oyunu

Glacier 3 the meltdown oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde aktarılmış. Arabaların tasarımları gerçekten etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHZ işlemci, 2 GB RAM, 128 MB NVidia 6600 ekran kartı ve 500 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine glacier 3 the meltdown oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Glacier 3 The Meltdown Oyun indir