Goat Simulator GoatZOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gone North Games tarafından geliştirilen Goat Simulator GoatZ adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Goat simulator goatz oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer alan oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Goat simulator goatz oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Keçiniz zombilere kök söktürecek. Ona yardım ederek en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor.

Goat Simulator GoatZ

Goat simulator goatz oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz Quad Core işlemci, 4 GB RAM , 512 MB VRAM ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine goat simulator goatz oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Goat Simulator GoatZ Oyun indir