Graviteam Tactics: Operation StarOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Graviteam tarafından geliştirilen Graviteam Tactics: Operation Star adlı oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Graviteam tactics operation star oyunu,  Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Sağlam bir savaş oyunu ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Graviteam tactics operation star oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Doğu cephesinde büyük bir mücadele vermeniz gerekecek. Askerlerinizin morallerini üst seviye de tutmanız gerekiyor.

Graviteam Tactics: Operation Star

Graviteam tactics operation star oyununun görsel efektleri sizi tam olarak savaşın ortasındaymış gibi hissettirecek. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium D 3 GHz işlemci, 1 GB RAM, GeForce 7600 256 MB Ekran kartı ve 3 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine graviteam tactics operation star oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Graviteam Tactics: Operation Star Oyun indir