gta 2Oyun indir sitesinin bu oyun incelemesinde gta oyunlarının serilerini sizinle paylaşmaya devam ediyoruz. Aşağıda Rockstar North ve Rockstar Games firmaları tarafından geliştirilen Gta ( Grand Theft Auto 2 ) adlı oyununun incelemesini bulabilirsiniz. Gta oyununun büyük sükse yapmasıyla oyun tasarımcıları oyunun 2. oyunu olan Gta 2 oyunu mafya oyunlarına farklı bir tarz getirmiştir.

Gta ( Grand Theft Auto 2 ) oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyundaki amacımız bize verilen görevleri başarıyla yerine getirerek oyundaki hedefleri yok etmektedir. Gta 2 oyununun menü ayarlamaları gayet basittir. Gta Oyunun diğer serilerini oynayan ziyaretçilerimiz Gta 2 oyununun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmayacaktır.

gta 2

Gta 2  oyununun bu serisinde çok kaliteli arabalarla bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Size verilen  arabaları istediğiniz gibi kullanabilir, özgürlüğün tadına varabilirsiniz. Oyunun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet güzel bir şekilde düzenlenmiştir.

Sonuç olarak mafya oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize  Gta ( Grand Theft Auto 2 ) oyununu önerebilirim. Gta 2 oyununu görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır.  Gta 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan downlaod linkinden indirebilirsiniz.

Download : Gta 2 Oyun indir