Gta 3 oyunuOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle geçmişe bir yolculuk yaparak Rockstar North ve Rockstar Games firmaları tarafından geliştirilen Gta ( Grand Theft Auto 3 ) adlı oyununun incelemesini sapacağız. Gta 3 oyunu aksiyon oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Daha fazla uzatmadan Grand Theft Auto 3 adlı oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

Gta 3 oyununun demosunu incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Gta 3 oyunu bildiğiniz gibi banka soygunu ile başlamaktadır. Banka soygunu sırasında karakterimiz iş arkadaşlarından birisi yanlışla vurur ve öldürür. Buradan arabanıza binerek kaçıyorsunuz ve heyecan fırtınası başlamış oluyor.

Gta 3 oyunu

Gta 3 oyununda arabınızca ilerlerken size verilen görevleride yerine getirmeniz gerekmektedir. Gta 3, banka soyguncularını hapishaneye götüren araçın teroristler tarafından suikasta maruz kalması sonucu 2 soyguncu karekter araçtan firar eder ve böylece oyunumuzun adrenalin dozajı daha da artar.

Gta 3 oyunu

Gta 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Arabalar tek kelimeyle mükemmel olmuş. Gta 3 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P3 450 MHz işlemci, 96 Mb ram, 16 Mb grafikli ekran kartı ve 700 Mb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak Gta serisini seven ziyaretçilerimiz Gta3 oyununu denemesini tavsiye ederim. Gta 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Gta 3 oyununun aşağıda bulunan download linkini kullanarak kendi bilgisayarınıza indirebilir ve mecaraya atılabilirsiniz.

Download : Gta 3 Oyun indir