gta 4 oyunuOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Rockstar North ve Rockstar Games firmalarının ürettiği ve oyun piyasasına sunduğu GTA 4 (Grand Theft Auto IV) adlı oyunun incelemesini yapacağız. Oyun Gta oyun serinin devam oyunu niteliğinde oyun severlere sunulmuştur. Gta 4 oyunu tam anlamıyla oyunu sevenler için bir yaşam tarzıdır. Daha fazla uzatmadan Gta 4 oyununun incelemesini yapalım.

GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Gta 4 oyunundaki karakterlerden birisi de Niko Bellic’ dir. Niko Bellic Amerika’da yaşayan kuzeninin kendi hayatı hakkında anlattıklarına inanarak yollara düşer. Kuzeni Niko Bellic’ e Amerika’ da arabalardan, denizden en önemlisi kızlardan bahsetmiştir. GTA 4 oyununun hikayesi de bu şekilde başlar.

gta 4 oyunu

Gta 4 oyunundaki Nico Belic bir süre turist gibi şehirde dolaşır. Fakat oyunda ilerledikçe Nico Belic’ in pis işlere girdiğini göreceksiniz. Gta 4 oyunun menü ayarlamaları sizleri fazla zorlamıyacak türdendir. Bu ayarları yaparken hiç zorlanmıyacağiniz düşünmekteyim.

gta 4 oyunu

GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle araba tasarımları sizleri büyüleyen nokta olacaktır. GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyunun ses efektleri oyundaki aksiyon unsuru tavan yaptıran tek noktadır.

Sonuç olarak aksiyon ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununu önerebilirim. GTA 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. GTA 4 (Grand Theft Auto IV) oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : GTA 4 (Grand Theft Auto IV) Oyun indir