gta türk cityOyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Rockstar North ve Rockstar Games firmaları tarafından geliştirilen “Gta Türk City” adlı oyunun incelemesinde bulunacağız. Daha önceki oyun incelemelerimizde Gta 4, Gta3 ve Gta 2 oyunlarının incelemelerini yapmıştık. Firma yetkileri tüm dünyada Gta oyunun ne kadar tutulduğu görünce, oyunu geliştirmeye ve yeni sürümlerini piyasaya sürdü.  Tüm Dünyada olduğu gibi Gta oyunu Türkiye’ de de çok tutuldu. Bunun üzerine oyun tasarımcıları oyunun türkçesi olan Gta Türk City oyununu Türk Oyun piyasasına sundu.

Gta Türk City oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan downlaod linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilir. Gta Türk City oyununda mekanlar ve arabalar sizin de bildiğiniz yer ve arabalar olacak. Gta Türk City oyunundaki yönetiğimiz karekterlerimiz fenerbahçe forması giymeside çok sempatik. Gta Türk City oyununun menü ayarlamarı gayet basittir. Diğer gta oyun serilerinde olduğu menü ayarlamaların değişen fazla bir şey yok.

gta türk city

Gta Türk City oyunun görsel ve ses efektleri diğer gta oyunlarında olduğu gibi gayet başarılıdır. Gta Türk City oyunundaki araba tasarımlarından çok hoşlanacağınızı düşünmekteyim. Gta Türk City ses efelktleri ise oyunu daha heyecanlı bir hale getiriyor.

Sonuç olarak Gta oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gta Türk City oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Gta Türk City oyununu demo sürümünü aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Gta Türk City Oyun indir