Gta indir kategorisinin bu yazısında sizlerle GTA Vice City oyununu inceleyeceğiz. GTA Vice City tam olarak GTA 3 ‘ün ek paketi mi yoksa GTA 4 olarak mı piyasaya çıkacağı oyun severlerin merak konusu olmuştu. Fakat Rockstar firması oyunu kendi adında yani GTA Vice City olarak piyasaya çıkarma kararı aldı.

GTA Vice City oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. GTA Vice City oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra menü ayarlamalarına geçin. Bu seride oyuna arabalardan başka kullanabileceğimiz motor bisikletler de dahil edilmiş. Oyundaki tek değişiklik bu da değil tabi. Oyuna farklı görevlerde dahil edilmiş.

GTA Vice City görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Fakat grafiklerde pembe,yeşil ve mavi gibi renk tonları fazlaca kullanılmış. Oyunu sorunsuz oynamak için Pentium III-800 MHz işlemci ,256 mb Ram, 128 mb Nvidia GeForce FX 5200 ekran kartı ve Windows XP SP2 işletim sistemi gibi gereksinimlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonuç olarak Gta serisinde değişik bir oyun arayanlar için GTA Vice City gayet tatmin edici. GTA Vice City oyununun demo indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: GTA Vice City Oyun indir