Oyun indir bu incelemesinde Techland tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan GTI Racing oyununu sizlerle paylaşacağız. GTI Racing araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Araba yarışı oyunlarından hoşlananlar için GTI Racing ideal bir oyun. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonunda download linkini kullanabilirsiniz.

GTI Racing oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. GTI Racing oyunu 5 yarış türü ve 3 farklı yarış güzergahında ve 70 etaptan oluşuyor. Katıldığınız yarışmaları kazandıkça para kazanıyorsunuz. Bu paraları kendi arabanızı güçlendirmekte kullanabilirsiniz. Yarışı ilk sırada bitirmek için elinizden gelenin en iyisini sergilemeniz lazım.

Gti Racing oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Arabalar neredeyse gerçeğin aynısı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için PIV 1800 MHZ işlemci, 256 mb Ram, 64 MB ekran kartı ve 2.5 Gb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz GTI Racing oyununu deneyebilir. Oyunun ekran ve ses efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: GTI Racing Oyun indir