Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle ZOO Digital şirketinin geliştirip Strategy First firmasınında oyun piyasına sunduğu “Gun Metal” oyununun incelemesini yapacağız. Gun Metal oyunu savaş oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gun Metal oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuzda robotlar insanların yerini alarak son teknolojiyle donatılıyor ve amansız bir savaş başlıyor. Gun Metal oyununda Havoc Suit adlı robotu yönetiyoruz. Robotumuz ile düşmanlarımızı yok ederek çevre güvenliğini sağlamalıyız.

Oyunumuzun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle robot tasarımları çok etkileyici. Gun Metal oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 133 MHz işlemci, 32MB RAM ve 150MB Sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gun Metal oyununu önerebilirim. Gun Metal oyununun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden indirin.

Download: Gun Metal Oyun indir