Hackers of 2073Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Hackers of 2073 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ile sizlerle paylaşıyoruz. Hackers of 2073 oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Askerli oyunlardan bıktıysanız bu oyun sizlere farklı bir ortamı vaat ediyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Hackers of 2073 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Oyunda Ütopyadan oluşan bir ülke kurarak oradaki maceranın tadına varacağız. Hackers of 2073 oyunu birbirine düşman bilgisayar kahramanları arasında geçiyor. Özellikle Matrix oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz bu oyunda da hoşlanacaktır.

hackers of 2073 oyunu

Hackers of 2073 oyununun görsel ve ses efektlerinden fazla bir şey beklememenizi öneririm. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız Pentium 4, 1 Gb RAM ve 3D Ekran Kartı gibi sistem özelliklerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Hackers of 2073 oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri güzel olduğunu söyleyemeyiz. Fakat zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hackers of 2073 Oyun indir