Halfway Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Robotality tarafından geliştirilen Halfway adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Halfway oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Farklı bir uzay macerası ile karşınızdayız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Halfway oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Sömürge amacıyla uzay gemileri Goliath karşısına çıkıyor. Büyük bir savaşa hazırlıklarınızı tamamlamalısınız.

halfway oyunu

Halfway oyununun görsel efektleri mükemmel olmasa idare eder seviyede. Karakterlerimiz üzerinde biraz daha çalışılabilirdi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz Dual Core işlemci, 2 GB RAM, Intel HD3000 ekran kartı ve 300 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine halfway oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Halfway Oyun indir