Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde sizlerle Bungie firmasının üretiği Halo: Combat Evolved oyununu paylaşacağız. Halo: Combat Evolved oyunu FPS ve savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda acımasız yaratıkları yok etmemiz gerekecek. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonunda download linkini kullanın.

Halo: Combat Evolved oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda sizden canavarları yok etmeniz isteniyor. Bunun için aracınızı sürerken başarılı atışlar yapmanız gerekecek. Eğer atışlarınız etkili olmaz ise birebir mücadeleye girmeniz gerekebilir. Oyunda multiplayer özelliği bulunmaktadır. Böylece oyunu çoklu bir şekilde oynayabilirsiniz.

Halo combat evolved oyununun görsel ve ses efektleri idare eder. Karakter tasarımları gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 733 Mhz işlemci, 128 Mb Ram, 32 Mb ekran kartı ve 1,2 Gb işlemci gibi gereksinimlere ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Halo: Combat Evolved oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet iyi. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Halo: Combat Evolved Oyun indir