Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Electronic Arts tarafından geliştirilen Harry Potter And The Goblet Of Fire adlı oyunun incelemesini ve demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Harry Potter And The Goblet Of Fire oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Harry Potter And The Goblet Of Fire oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunumuz küçük intro ile bizlere öğretiliyor. Bu videoyu dikkatli izleyin. Bu macera dolu oyun Quiddich kampına gelen ölüm yiyenler, gök yüzüne saldıkları Dark Mark ile kampı ele geçirmek üzereyken başlıyor. Harry Potter ve arkadaşlarına yardım ederek oyunda başarılı olmanız gerekiyor.

Harry potter and the goblet of fire oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız üzere başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.2 GHz işlemci, 256 MB RAM, 32 MB ATi Radeon 7500 ekran kartı ve 1.2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak harry potter hayranları Harry Potter And The Goblet Of Fire adlı oyunu kaçırmamalı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıda bağlantı linkini kullanın.

Download: Harry Potter And The Goblet Of Fire Oyun indir