Oyun indir sitemizin bu yazısında sizlerle EA Bright Light firmasının geliştirip oyun piyasasına sunduğu Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununu paylaşacağız. Harry Pother baş düşmanı Voldemort karşı durmasına yardım edeceksiniz. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirin.

Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununda harry, Hogwarts’ taki 6 yılını doldururken kötülerin prensi Voldemort geri döner. Harry Potter 6 yılında iksir yapmayı öğreniyor. Oyunda da bol bol iksirler hazırlayacağız. Hogwarts bütün yerler kapalıdır. Fakat oyunun ilerleyen bölümde buradaki gizeme şahit olacaksınız. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Pentium 4 1.8 GHZ işlemci, 512 MB RAM, 128 MB ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununu bir alternatif olarak deniyebilir. Harry Potter And The Half-Blood Prince oyununu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki demo linkini kullanın.

Download : Harry Potter And The Half-Blood Prince Oyun indir