Hektor Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rubycone tarafından geliştirilen “Hektor” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Hektor oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Korku teması ön planda tutulmuş bir oyun sizleri bekliyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Hektor oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Psikolojik korku türevindeki hektor oyununda halüsinasyonlarla mücadele etmeniz gerekiyor. Karakterimiz denek olarak kullanılmmış biri. Karakterimizi içinde bulunduğu gizli laboratuardan kurtarmamız lazım. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Hektor

Hektor oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterler ve mekanlar başarılı olmuş Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Çift çekirdekli 2.4 GHZ işlemci, 2 Mb RAM, Nvidia GeForce 8800 ekran kartı ve 4 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine hektor oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hektor Oyun indir