Oyun indir bu oyun incelemesinde Cyanide tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive tarafından da oyun piyasasına sunulan Horse Racing Manager 2 oyununu paylaşacağız. Horse Racing Manager 2 oyunu at yarışı menajerlik oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz diğer oyunları göre biraz farklı olacak. Horse Racing Manager 2 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Horse Racing Manager 2 oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Dünyanın en büyük hipodromlarında atımız ile birincilik mücadelesi vereceğiz. Jokeyleri ve atları iyi motive ederek en yüksek kazancı elde etmeliyiz. Çünkü yarışlar çok büyük paralar dönüyor.

Horse racing manager 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Özellikle jokey ve atlar gerçeğin neredeyse aynısı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 1.5 GHz işlemci, 256 MB Ram, 64 MB Ekran kartı ve 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak spor oyunlarından hoşlananlar için Horse Racing Manager 2 oyununu değişik bir alternatif olacak. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Horse Racing Manager 2 Oyun indir