Hostile Waters: Antaeus RisingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rage Games Limited tarafından geliştirilen Hostile Waters: Antaeus Rising adlı oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Hostile waters antaeus rising oyunu,  Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz korku teması üzerine kurgulanmış.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

Hostile waters antaeus rising oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Oyunumuz 2032 senesine bizleri götürecek. Barış için dünya savaşına şahit olacaksınız. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Hostile Waters: Antaeus Rising

Hostile waters antaeus rising oyununun görsel efektleri gayet başarılı 1 şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.4 GHz işlemci, 2 GB RAM, 3D ekran kartı ve 505 MB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine hostile waters antaeus rising oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hostile Waters: Antaeus Rising Oyun indir