Hot Wheels Worlds Best DriverOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Firebrand Games tarafından geliştirilen Hot Wheels Worlds Best Driver oyununu oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Hot wheels worlds best driver oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyundaki amacımız diğer rakiplerimizi geçmek. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Hot Wheels Worlds Best Driver oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunda 50 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Yani oyuna bağlanacaksınız. Oyunu isterseniz arkadaşlarını ile multiplayer modunda da oynayabilirsiniz.

Hot Wheels Worlds Best Driver

Hot wheels worlds best driver oyununun görsel efektleri gayet başarılıdır. Yarış arabaları ve mekan efektleri gayet başarılıdır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 3 Ghz işlemci, :ATI Radeon HD 5850 1 GB Ekran kartı, 2 Gb Ram ve 4 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize hot wheels worlds best driver önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hot Wheels Worlds Best Driver Oyun indir