hugo retro maniaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Krea Medie A/S tarafından geliştirilen Hugo Retro Mania adlı oyunu oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Hugo Retro Mania oyunu mobil oyunlar içerisinde bulunmaktadır. Küçükken televizyonda izlediğimiz Hugo oyunu bilgisayarlarımıza geliyor. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz

Hugo Retro Mania oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçmeniz gerekiyor. Hikayemiz klasik. Cadı Sila Hugo karakterinin ailesini kaçırır ve macera başlar. Oyunumuzda cadı sila ve yardımcısı Timsah Don Croco karşı mücadele edeceğiz. Aileyi kurtarmak için engelleri geçerek altınları ve gümüşleri toplamanız gerekiyor.

hugo retro mania oyunu

Hugo retro mania oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Ses efektleri gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için orta çapta bir bilgisayarınız olması yeterli.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanacak oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize hugo retro mania oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hugo retro mania oyun indir

Online Oyna: Hugo Kumsalda Oyna

Online Oyna: Hugo Kalede Oyna