Oyun indir bu yazısında ValuSoft firması tarafından geliştirilen “Hunting Unlimited 2011” adlı avcılık oyununu inceleyeceğiz. Eğer ormanda geyik ve domuz gibi hayvan türlerini avlamaktan hoşlanıyorsanız Hunting Unlimited 2011 oyunu sizlere hitap ediyor demektir. Hunting Unlimited 2011 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki download linkinden indirebilirsiniz.

Hunting Unlimited serisinin oyunları, oyun severler tarafından beğenilmişti. Hunting Unlimited 2011 ise bu oyunun son serisidir. Oyunu kendi bilgisayarınıza yükledikten sonra avcı profilinizi oluşturun ve ava başlayın. İsterseniz kuş isterseniz de geyik avcısı olarak bu güzel oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de belli oluyor. Hunting Unlimited 2011 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak için pentium 1,0 GHz işlemci, 256 Mb ram, 1 Gb sabit disk, 128 Mb ekran kartı gibi sistem özelliklerine sahip olmanız gerekiyor.

Sonuç olarak avcılık oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Hunting Unlimited 2011 oyununu deneyebilir. Oyunun ses ve görüntü efektleri gayet başarılı. Hunting Unlimited 2011 oyununu indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Hunting Unlimited 2011 Oyun indir