Hyper FightersOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Team6 Game Studios tarafından geliştirilen Hyper Fighters adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Hyper fighters oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Uzun zamandır göklerde aksiyonun tadına varamamıştık.  Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hyper fighters oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Gökyüzünde bir çok görev sizleri bekliyor. Numaralandırılmış uçakları yok ederek verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

hyper fighters oyunu

Hyper fighters oyununun görsel efektleri gayet başarılı. Patlamalar iyi dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz CPU işlemci, 1 Gb Ram, 1 GB Harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Hhyper fighters oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere oyun tasarımcıların tarafından iyi kurgulanmış. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Hyper Fighters Oyun indir