infected the twin vaccineOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Gogii Games tarafından geliştirilen “Infected: The Twin Vaccine” adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. İnfected the twin vaccine oyunu, macera oyunları kategorisinde bulunmaktadır. Korku dolu bir oyun sizleri bekliyor. Oyunumuzun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Infected the twin vaccine oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Kasabamız tehlikeli bir virüs ile zombileşmeye başlıyor. Zombileri yok edip virüsün yayılmasını engellemeye çalışmanız gerekli.

infected the twin vaccine oyunu

Infected: The Twin Vaccine oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 1 GB RAM ve 1 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine infected the twin vaccine oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekecek.

Download: Infected The Twin Vaccine Oyun indir