Iron Man 3 Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde gameloft tarafından geliştirilen Demir Adam 3 oyunu bilindik ismi ile Iron Man 3 oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Iron Man 3 oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Marvel hazırladığı süper kahraman çizgi film, sinema filmi derken şimdi de cep telefonlarındaki yerini alıyor. Iron Man 3 oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Iron Man 3 yani demir adam 3 oyununu indirdikten sonra hızlı bir şekilde menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda Tony adlı karakterimizi yöneteceğiz. Tony süper kahramadan Iron Man’dir. Iron Man barış yanlısıdır. Fakat dünyayı tehdit edenlerin karşısında durması gerekiyor.

iron man 3

Iron Man 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterimizin tasarımı gayet başarılı bir şekilde olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android 2.3 ve üzeri , 798 MB da bos sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize “Iron Man 3” oyununu önerebiliriz. Iron Man 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Iron Man 3 Mobil Oyun indir