Iron SoulOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde BluBee Games tarafından geliştirilen “Iron Soul” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Iron soul oyunu,  aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Acımasız robotunuz ile verilen görevleri yerine getirin. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Iron soul oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Dev robotumuza çok acı çektirilmiş. Acıma duygusunu yitirmiş robotumuz ile verilen görevleri yerine getirilim.

Iron Soul

Iron soul oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Işıklandırmalar gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3.0 GHz işlemci, 4 GB RAM, GF6800 Radeon ekran kartı ve 1800 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine iron soul oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Iron Soul Oyun indir