Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde sizlerle Totem Games firması tarafından geliştirilen Ironclads: High Sea oyununu paylaşacağız. Ironclads: High Sea oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Bu simülasyon oyunu kendini geliştirerek yeniden karşımıza çıkıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Ironclads: High Sea oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Gerçek bir deniz savaşına hazır olmanız gerekiyor. Oyunda başarılı olmak istiyorsanız iyi bir stratejiye ihtiyacınız olacak. İyi bir donanma hazırlayarak savaşa hazır olun. Bunun için tersanelerimizin gelişmiş olması gerekiyor. Paranızı iyi değerlendirerek savaşa hazırlanın.

Ironclads: High Sea oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Ironclads: High Sea oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 işlemci, 512 MB Ram, 128 MB grafik belleği ve 2 GB boş disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Ironclads: High Sea oyununu önerebiliriz. Ironclads: High Sea oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Ironclads High Sea Oyun indir