jagged alliance onlineOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Cliffhanger Productions tarafından geliştirilen Jagged Alliance Online adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Jagged alliance online oyunu, strateji oyunları içerisinde hazırlanmaktadır. Oyunun demo sürümünü indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Jagged alliance online oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunda zorlu görevler sizleri bekliyor olacak. Oyunu isterseniz tek başınıza isterseniz, internet ortamında arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

jagged alliance online oyunu

Jagged Alliance Online oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mekan tasarımları başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2,4 Ghz işlemci, 4 GB RAM, 64 Mb ekran kartı, internet bağlantısı ve 2 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine jagged alliance online oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Jagged Alliance Online Oyun indir