Oyun indir sitemizin bu oyun incelemesinde Juice Games tarafından geliştirilen Juiced 2: Hot Import Nights adlı oyununu paylaşacağız. Juiced 2: Hot Import Nights oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Juiced 2: Hot Import Nights oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Juiced 2 oyununu ister single tek başınıza isterseniz de multiplayer özelliği ile arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Araba kontrolleri ve modifiye özellikleri bizlerin aklını başından alacak gibi dizayn edilmiş. Juiced 2: Hot Import Nights oyunu Need For Speed oyunlarına bir rakip olacak gibi.

Juiced 2: Hot Import Nights oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de belli olacağı gibi gayet başarılıdır. Ses efektleri ise bizlere yarış ortamını yaşatmakta. Juiced 2: Hot Import Nights oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo E6400 işlemci, 2 GB RAM, 256 MB Ekran kartı ve 6 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Juiced 2: Hot Import Nights oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Download: Juiced 2 Hot Import Nights Oyun indir