Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesin Katauri Interactive tarafından geliştirilen King’s Bounty: Armored Princess adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. King’s Bounty: Armored Princess oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanabilirsiniz.

Kings bounty armored princess oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yapın. Oyun yapımcıları menüyü sade bir şekilde tasarlamış. Oyunda seçebileceğiniz 3 sınıf var. Bunlar Warrior (savaşçı), Paladin ve Mage (büyücü). Bu sınıfların kendine özgü güçleri mevcut. Oyun boyunca kimi zaman ilginç kimi zaman ise gizemli diyarları gezecek, hazineler toplayacaksınız. Katıldığınız savaşları kazanırsanız puanlar toplayabilirsiniz. Bu puanlar ile karakterinizi güçlendirir.

King’s Bounty: Armored Princess oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılıdır. Karakter tasarımları ve mekan efektleri gayet başarılı. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2,6 GHz işlemci, 1 GB RAM, 128 MB nVidia GeForce 6600 ekran kartı ve 5,5 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine gerek vardır.

Sonuç olarak strateji ve savaş oyunları içerisinde yer alan King’s Bounty: Armored Princess bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın. Açılan sayfadan download linkine tıklayın. Daha sonra Your download is ready. Please click here to download the file adlı linki kullanın.

Download: Kings Bounty Armored Princess Oyun indir