Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Davilex firması tarafından geliştirilen Knight Rider 2 oyununu sunacağız. Knight Rider 2 oyunu araba oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Knight Rider 2 oyununda arabanız ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına dahi varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Knight Rider 2 oyunun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna dahil olun. Yaşı büyük olan oyun severlerimiz kara şimşek filmini bilirler. Oradaki araba sahibiyle konuşmakta ve değişik özellikleri bulunmaktaydı. Oyunda yöneteceğimiz arabanın böyle özellikleri var. Size verilen görevleri başarıyla yerine getirmeniz gerekiyor.

Knight Rider 2 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlayacağınız gibi gayet başarılı. Knight Rider 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 800 MHz işlemci, 128 MB Ram, 64 Mb Ekran kartı ve 200 Mb boş sabit disk alanına ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Knight Rider 2 oyununu mutlaka denemeli. Knight Rider 2 oyununun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak bilgisayarınıza indirin.

Download: Knight Rider 2 Oyun indir