Lichdom: Battlemage Oyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Xaviant Games tarafından geliştirilerek “Lichdom: Battlemage” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Lichdom battlemage oyunu aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Şeytana karşı büyük bir mücadeleye gireceksiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Lichdom battlemage demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin. Korku dolu görevlerde zekanızı kullanarak görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Emriniz sınırsız sayıda asker olacak.

Lichdom: Battlemage

Lichdom battlemage oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakterler oldukça başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.8 GHz quad core, 8 GB RAM, Radeon HD 7950 or NVIDIA GTX 670 ekran kartı ve 12 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine lichdom battlemage  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Lichdom Battlemage Oyun indir