Little Racers STREETOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Milkstone Studios tarafından geliştirilen Little Racers STREET adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Little racers street oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Farklı bir yarış deneyimini sizlere sunuyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Little racers street oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Minik yarışçılarımız arabalarıyla sokaklara iniyorlar. Birbirlerini geçmek için elinden geleni yapıyorlar. Oyunu ister arkadaşlarınız ile online bir şekilde isterseniz de tek başınıza oynayabilirsiniz.

Little Racers STREET

Little racers street oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad core işlemci, 4 GB RAM ve GeForce 460 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan ziyaretçilerimize little racers street önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Little Racers STREET Oyun indir