Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 7FX tarafından geliştirilen ve Lighthouse Interactive ile bizlerle buluşturulan Loco Mania oyununu sizlerle paylaşacağız. Loco Mania simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu tren oyunu ile değişik heyecanlar yaşayabilirsiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Loco Mania oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyundaki görevimiz tren yönlendirme ve düzenleme. Bunu çok iyi yapmanız gerekiyor. Yoksa ortalık karışabilir. Oyunda seviye atladıkça haritanız büyüyecek ve tren sayısı daha fazla olacak. Oyunda toplam 12 farklı harita bulunuyor. Yani her yeni bölümde yeni bir harita.

Loco mania oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3, 512 MB Ram, 256 mb Geforge 6800 Ekran kartı ve 120 Mb boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Loco Mania oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun görse ve ses efektleri gayet iyi. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Loco Mania Oyun indir