Oyun indir sitemizin bu günkü yazısında sizlerle Impressions Games firması tarafından geliştirilen Lords of the Realm 3 oyunu ile karşınızdayız. Lords of the Realm 3 oyunu strateji oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Lords of the Realm 3 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Lords of the Realm 3 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuz Orta çağda hayatta kalma üzerine kurulmuş bir oyundur. Hayatta kalmak içinde savaşmanız ve ordunuzu güçlendirmeniz gerekmekte. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız.

Lords of the Realm 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 4 2 Ghz işlemci, 512 Mb Ram, 1 Gb hdd ve 32 Mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerinize Lords of the Realm 3 oyununu önerebiliriz. Lords of the Realm 3 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Lords of the Realm 3 Oyun indir