Oyun indirin bu yazısında sizlerle 2K Czech firması tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından da oyun piyasasına sunulan Mafia 2 oyununu sunacağız. Oyunumuz aksiyon oyunlarının içerisinde yer almaktadır. Mafia 2 oyununu konusunu sinema filminden almaktadır. Mafia 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

Mafia 2 sinema filmini izlemeyenler için oyunun konusunu biraz açalım. Taksi şoförlüğü yapan 1 adamın mafia’ya yani yer altına girmek istemesi ile Mafia 2 oyunu başlıyor. Mafia 2 oyunu indirerek sokakların sahibi olabilirsiniz. Oyunumuz Gta oyunlarına benzemektedir. Oyunumuzda arabalar ile yolculuklar yapacağız.


Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mafia 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium D 3Ghz işlemci, 1,5 GB RAM, 8 GB harddisk ve nVidia GeForce 8600 üzeri bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor.

Sonuç olarak aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz Mafia 2 oyununu deneyebilir. Mafia 2 oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download : Mafia 2 indir