Mark of the NinjaOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Klei Entertainment tarafından geliştirilen Mark of the Ninja adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Mark of the Ninja oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Mark of the ninja oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunda ninja eğitimi alıyorsunuz. Daha sonra size verilen görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmeniz gerekli.

Mark of the Ninja Oyunu

Mark of the Ninja oyununun görsel efektleri biraz gerçekçi olabilirdi diye düşünüyorum. Oyunda 2d efektlere yer verilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA® 9600GT ekran kartı ve 2.5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Mark of the Ninja oyununu önerebiliriz. Oyunu sorunsuz bir şekilde kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Açılan sayfada yaş onaylaması gerekiyor.

Download: Mark of the Ninja Oyun indir