Martial arts capoeira Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Twelve Games tarafından geliştirilen Martial Arts: Capoeira oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sitemizden temin edebilirsiniz. Martial arts capoeira oyunu, dövüş oyunları içerisinde yer almaktadır. Dünya kupası bu sene brezilya ‘da gerçeklişiyor olması onlara özgü oyunlarında tutulmasına neden oluyor. Futboldan sonra en önce gelen becerileri ise Capoeira gösterisidir. Martial arts capoeira oyununun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Martial arts capoeira oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunu başlayabilirsiniz. Bu sefer dövüşü biraz sanatlaştırmanız gerekiyor. Capoeira yaparak dövüşeceksiniz. Oyunu isterseniz arkadaşlarını ile online bir şekilde oynamanız mümkün.

Martial arts capoeira

Martial arts capoeira oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakter tasarım gayet hoş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium III 800 Mhz işlemci, 1 GB Ram, nVidia GeForce 2 ve 1 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine martial arts capoeira  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Martial Arts Capoeira Oyun indir