max payne 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Rockstar Games tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan Max Payne 3 oyunu ile karşınızdayız. Max Payne 3 oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için sürümleri çıkarılmıştır. Max Payne 3 oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Max Payne 3 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. 10 yıllık bir aradan sonra oyunumuz tekrar karşımıza geliyor. Max Payne ilk sürümünde karısı ve çocuğu sokak çetesi tarafından öldürülüyor ve karakterimize intikam duygusu ile düşmanlarını yok ediyordu. Sao Paulo şehrine giden karakterimizin yine başına bir çok iş geliyor.

Max Payne 3 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Karakter ve mekan tasarımları etkileyici bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2.4 GHz işlemci, 2 Gb Ram, nVidia GeForce 8600 ekran kartı ve 3,5 Gb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Max Payne 3 oyunu önerebiliriz. Oyunun görsek efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Max Payne 3 Oyun indir