Oyun indirin bu yazısında sizlerle Medal of Honor Pacific Assault oyununu paylaşacağız. Macera ve savaş oyunlarından hoşlananlar için Medal of Honor Pacific Assault oyunu ideal bir oyundur. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.


Medal of Honor Pacific Assault oyununu indirdikten sonra silahlarınızı seçin ve harbe hazırlanın. Oyun yapımcıları 2 Dünya Savaşını konu almış. Hiç bir oyunda bu savaş bu kadar gerçekçi olmamıştı. Oyunda başarılı olmak için iyi bir savaş stratejisi oluşturarak düşmanlarınızı yok etmeniz gerekiyor.

The Medal of Honor Pacific Assault oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir. Oyuncu tasarımları neredeyse gerçeği andırmaktadır. Ses efektleri ise bizleri oyunun içine alıp götürüyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için P IV 2.0 ghz işlemci, 512 mb Ram ve 128 mb ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak savaş ve macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz The Medal of Honor Pacific Assault oyununu mutlaka denemeli. The Medal of Honor Pacific Assault oyununu indirmek için aşağıdaki downlaod linkini kullanın.

Download: The Medal of Honor Pacific Assault indir