Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Digitalmindsoft tarafından geliştirilen Men of War: Assault Squad oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Men of War: Assault Squad oyunu savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Men of War: Assault Squad oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanın.

Men of War: Assault Squad oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuzun bu sürümünde 5 yeni ülke eklenmiş. Bunlar Rusya , Amerika, Almanya, Commonwealth ve Japonya. Bu ülkeler ile yeni savaş alanları da oyunumuza dahil edilmiş. Oyunumuzdaki silahlar günümüz silahlarına benziyor. Savaşı kazanmak için iyi bir savaş stratejisine ihtiyacınız olacak.

Men of War: Assault Squad görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Ses efektleri ise bizi savaşın içerisine sokarak o atmosfere ortak olmamızı sağlıyor. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo 2,33 GHz işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 8600 ekran kartı ve 5 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Men of War: Assault Squad oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz gibi gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Men of War: Assault Squad Oyun indir