Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Kojima Productions tarafından geliştirilip Konami oyun dağıtıcısı tarafından bizlerle buluşturulan Metal Gear Solid: Peace Walker adlı oyunu paylaşacağız. Oyunumuz savaş oyunları içerisinde yer almaktadır. Metal Gear Solid: Peace Walker oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki download linkini kullanmanız gerekiyor.

Metal Gear Solid: Peace Walker oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçin. Oyunda detaylı modlara yer verilmiş. Silahlar ise savaş ortamına uygun. Oyunda bizlere verilen görevleri yerine getirmemiz yetmiyor. Bazen ekstra görevler karşımıza çıkabiliyor. Yani durmadan bir aksiyonun içerisinde olacağız.

Metal gear solid peace walker oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Karakter ve mekan tasarımları etkileyici olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium II 233 MHz işlemci ve 64 MB RAM gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak savaş ve aksiyon oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimiz için Metal Gear Solid: Peace Walker ideal bir oyun olabilir. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Download: Metal Gear Solid: Peace Walker Oyun indir