Minecraft Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Minecraft adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Son zamanlarda Minecraft oyunu oyun severler tarafından çok beğenilecek olacak ki oyununun bu sürümü sunuldu. Biz de bu sürümü sizlerle paylaşarak Minecraft dünyasına sizleri ortak etmeye çalışacağız. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Minecraft oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz kare blok sistemleri ile hazırlanmış ve bize kendi dünyamızı oluşturmamıza olanak sunuyor. Oyunda 3 farklı seçenek bulunmakta. Survival yani hayatta kalma, Creative yani yaratıcı ve son olarak da Hardcore yani zorlayıcı.

minecraft oyunu

Minecraft oyununun görsel efektleri gayet eğlenceli bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunda 3d grafikler mevcut. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.4 GHz Intel Dual Core işlemci, 2 GB RAM, NVidia 7600 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine minecraft oyununu önerebiliriz. Görsel ve ses efektleri gayet güzel. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Minecraft Oyun indir