Modern Nişancı - SniperOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Candy Mobile tarafından geliştirilen “Modern Nişancı – Sniper” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Modern nişancı sniper oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. FPS türündeki en iyi oyun. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Modern nişancı sniper oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. 50 çeşit seviye oyunda bulunuyor. Yedi farklı silah oyunda mevcut. Düşmanlarınıza iyi nişan alıp ateş edin.

Modern Nişancı - Sniper

Modern nişancı sniper oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.1 ve üzeri olması gerekiyor.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine modern nişancı sniper oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Modern Nişancı – Sniper Android Oyun indir