Moebius: Empire RisingOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Phoenix Online Studios tarafından geliştirilen “Moebius: Empire Rising” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Moebius empire rising oyunu, macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Moebius empire rising oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Uzayın derinliklerindeki maceralara hazırlanın. Malaki Rektör gizli bir devlet kurarak insanlara zulüm yapmaya çalışıyor. Buna karşı dimdik durun.

Moebius: Empire Rising

Moebius empire rising oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. İnsan figürü gayet başarılı olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.0 GHz işlemci, 4 GB RAM, ATI or NVidia 1 GB RAM Ekran Kartı ve 4 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine moebius empire rising oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Moebius Empire Rising Oyun indir