mortal kombat 1Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Midway Games firması tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulan “Mortal Kombat 1” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Mortal Kombat 1 oyunu dövüş oyunlarının içersinde yer almaktadır. Eğer eski bir oyunu oynamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mortal Kombat 1 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mortal Kombat 1 oyunu yukarıda da belirtiğimiz gibi dövüş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Oyundaki amacımız seçtiğimiz karakterle turnuva da birinci olmak ve altın madalyayı almak. Altın madalyayı almak için önünüze çıkan tüm rakipleri yerle bir yapmanız gerekmekte.

mortal kombat 1

Mortal Kombat 1 oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 1 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 233MHz işlemci, 32 MB ram ve 500 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Mortal Kombat 1” oyununu önerebilirim. Mortal Kombat 1 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mortal Kombat 1 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkini kullanın.

Download: Mortal Kombat 1 Oyun indir