mortal kombat 2 Oyun indirin bu oyun incelemesinde sizlerle Midway Games firması tarafından geliştirilen ve Acclaim Entertainment firması tarafından da oyun piyasasına sunulan “Mortal Kombat 2” adlı oyunun incelemesini yapacağız. Mortal Kombat 2 oyunu adından da anlaşılacağı üzere dövüş oyunlarının içersinde yer almaktadır.

Mortal Kombat 2 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mortal Kombat 2 Oyununda diğer seride olduğu gibi turnuva da birinci olarak altın madalyayı kazanmak. Bunun için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.

mortal kombat 2

Mortal Kombat 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Mortal Kombat 2 karakterlerin tasarımları neredeyse kusursuz. Ses efektleri ise oyuna daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor. Mortal Kombat 2 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 2 400 Mhz işlemci, 16 MB Ekran kartı, 128 MB RAM ve 90 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacaktır.

Sonuç olarak savaş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize “Mortal Kombat 2” oyununu önerebiliriz. Mortal Kombat 2 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 2 oyununu indirmek için aşağıda bulunan download linkine tıklayınız.

Download : Mortal Kombat 2 Oyun indir