Mortal Kombat 4Oyun indirin bu yazısında da Mortal Kombat serisini incelemeye devam ediyoruz. Mortal Kombat 4 oyunu Midway Games firması tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunulmuştur. Sizleri daha fazla meraklandırmadan Mortal Kombat 4 adlı oyunun incelemesini yapmaya başlıyalım. Mortal Kombat 4 oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mortal Kombat 4 oyunu dövüş oyunlarının içersinde bulunmaktadır. Mortal Kombat 4 oyununda en önemli dövüşcüler Reiko, Kai, Tanya’ dır. Bu isimlerle gerçekleşecek turnuvada başarılı olabilirsiniz.

Mortal Kombat 4

Mortal Kombat 4 oyununun görsel ve ses efektleri diğer serilerde olduğu gibi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 4 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 233MHz işlemci, 32 MB RAM ve 500 MB boş harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Mortal Kombat 4 oyununu önerebilirim. Mortal Kombat 4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Mortal Kombat 4 oyununu aşağıda bulunan download linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Download : Mortal Kombat 4 Oyun indir