Mortal Kombat Komplete EditionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde NetherRealm Studios , High Voltage Software ikilisi tarafından geliştirilen Mortal Kombat Komplete Edition adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sunacağız. Mortal Kombat Komplete Edition oyunu,  mortal kombat indir kategorisindeki dövüş oyunudur. Eskiden atariler vardı. Atarilerin de vazgeçilmez oyunlarından birisi mortal kombat oyunuydu. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Mortal kombat komplete edition oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Eski dövüşçülerin hepsi oyunda bulunmaktadır. Bunların yanına yeni dövüşçülerimizden Skarlet, Kenshi, Rain ve Freddy Krueger ekleyin. Yani oyunumuz daha heyecanlı. Oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Mortal Kombat Komplete Edition Oyunu

Mortal kombat komplete edition oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakter tasarımları mükemmel. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GTS ekran kartı ve 10 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mortal kombat indir kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Mortal Kombat Komplete Edition oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Mortal Kombat Komplete Edition Oyun indir